RECENZJE I OPINIE

logo_black

Opinie i recenzje

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii i recenzji, jakie otrzymujemy od naszych uczniów. Na naszej stronie znajdziesz sekcję dedykowaną właśnie tym wrażeniom. Nasi absolwenci podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami, sukcesami i radością płynącą z opanowania kitesurfingu. To również doskonała okazja dla Ciebie, aby dowiedzieć się, jakie korzyści przynosi nauka u nas.

instruktor wojciech stopa
instruktor ewa wojtowicz
Ewa to naprawdę wspaniała instruktorka, pełna zrozumienia i cierpliwości wobec ucznia! Kite Therapy to fantastyczne miejsce i szkoła kitesurfingu.
Dorota Mańczak

Moje najlepsze doświadczenie. Planowałem naukę kitesurfingu przez długi czas. Poszedłem do bardzo dobrej szkoły, gdzie są świetni instruktorzy. Warto było. Planuję kontynuować szkolenie w tym samym miejscu. Polecam wszystkim.

Daniel Lapinski

Świetne miejsce, aby nauczyć się kitesurfingu od zera do bohatera. Laguna jest idealna, więc można bezpiecznie praktykować zarówno początkowe, jak i bardziej zaawansowane manewry. Instruktorzy i personel są bardzo przyjaźni i mega profesjonalni. Gorąco polecam!

Piotr Pieron

Wspaniałe pierwsze doświadczenie! Wojtek to wysoce doświadczony kitesurfer, który jest świetnym nauczycielem, bardzo cierpliwym i skupionym na szczegółach. Jego równowaga między teorią a praktyką podczas lekcji kitesurfingu była doskonała. To była czysta przyjemność i zabawa!
Patryk Laskowski

Bardzo mi się podobały moje kursy z Wojciechem i czuję, że wiele się nauczyłem. Jest jasny i pedagogiczny. Zdecydowanie polecam Wojciecha i Ewę!
Hugo Houel

Bardzo dobry i doświadczony nauczyciel. Bardzo szczegółowe wyjaśnienie ruchów i sztuczek. Skupiony na końcowych rezultatach ridera. Wie, jak poprawić i osiągnąć znaczący postęp w kitesurfingu dla swoich kursantów.
Sebastian Mazur

Doskonały! Wspaniały! Najlepszy nauczyciel, jakiego spotkałem; Konkretny, pewny siebie, kompetentny, spokojny, motywujący – I TO WSZYSTKO JESZCZE SUPER MIŁY !!! 🙂
Magdalena Oxford

Szkolenie było doskonałym doświadczeniem dzięki indywidualnemu podejściu. Opierało się nie tylko na wyjaśnianiu i pokazywaniu rzeczy, ale także na umiejętności obserwacji i słuchania, co czyniło nauczanie bardziej precyzyjnym.
Grzegorz Piekarski

Wojtek to wspaniały nauczyciel. Wzbudził we mnie pasję do kitesurfingu. Lekcje były bezpieczne i bardzo interesujące. Jestem bardzo zadowolony z jego podejścia do pracy i gorąco go polecam jako trenera. Szkoła Kite Theray, w której odbyłem kurs, jest świetna. Wszystko było dobrze zorganizowane, a warunki były doskonałe do nauki kitesurfingu.
Mateusz Daniluk

Właśnie skończyłam kurs podstawowy. Jestem zachwycona. Okazuje się, że wiek 40 lat nie jest przeszkodą na nowa pasję. Trener – super. Zajęcia w luźnej atmosferze. Na pewno będę kontynuować.
Maja Marć

Przygoda z kitesurfingiem rozpoczęła się z KiteTherapy i zostanie ze mną na długo. Wojtek to doskonały instruktor, który poświęcił czas, aby upewnić się, że opanowałem podstawy, zanim pozwolił mi na desce. Jako mój prywatny instruktor był profesjonalny i troskliwy. Traktował mnie cierpliwie i zrozumieniem. Podczas zajęć byliśmy w kontakcie przez radio, dzięki czemu mógł mi udzielać wskazówek. To rozwiązanie naprawdę pomogło. Gorąco polecam!

Karolina Jadach

Wojciech to bardzo przyjazny i profesjonalny instruktor. Wyjaśnił podstawy bardzo dokładnie, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w wodzie. Dzięki temu mogłem szybko się rozwijać, pomimo że to był mój pierwszy kontakt z sportami wodnymi. Z całego serca polecam lekcje z nim. Genialne doświadczenie 🙂
Dominika Jadach

Wojtek to świetny nauczyciel, bardzo cierpliwy i bardzo motywujący. Uczucie, że robię postępy w każdej lekcji, jest niesamowite.

Lorenzo Simonini

Miejsce jest świetne, Wojtek jest cierpliwy i bardzo dobry w wyjaśnianiu wszystkiego. Jeden z najlepszych instruktorów, jakich miałem. Wszystko doskonale zorganizowane. Jesteś bardziej niż gotowy na postęp! 🙂 Gorąco polecam.
Anna Federowicz

To było moje pierwsze doświadczenie z kitesurfingiem i nie mogłam być bardziej szczęśliwa, że mogłem to zrobić z Wojtkiem Stopą jako moim instruktorem – osobą o ogromnym doświadczeniu i zaawansowanych umiejętnościach w kitesurfingu. Był bardzo pomocny od samego początku, bardzo cierpliwy i niezwykle zachęcający, potrafił motywować i wyjaśniać wszystko z pełną precyzją i nieustannym entuzjazmem. Wojtek zdecydowanie wie, jak cię pchnąć do przodu, abyś nie bał się wyjść poza swoją strefę komfortu – gotowy do pokonywania wyzwań, jednocześnie czując się bezpiecznie. Dzięki temu już teraz nie mogę się doczekać kolejnych sesji kitesurfingu i odliczam dni do mojego następnego surfowania! Dziękuję!

Agata Miśtak

Instruktorzy IKO
ewa joga
foil
ewa grab

Zarezerwuj wczasy online

 

11 + 11 =